Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Par stilu...

Go down 
+3
Kuroneko Meow
summerbird
vampire_rose
7 posters
AutorsZiņojums
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 32
Dzīvesvieta : Neverland

Par stilu... Empty
PostTēma: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimeCeturtdiena Janvāris 08, 2009 10:26 am

Kā ir?
Jūsu stils pakāpeniski vēl veidojā/pinveidojās vai esat tikuši līdz absolūtismam, un vairāk neko nemainīsiet?
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimePiektdiena Janvāris 09, 2009 9:19 am

vampire_rose rakstīja:
Kā ir?
Jūsu stils pakāpeniski vēl veidojā/pinveidojās vai esat tikuši līdz absolūtismam, un vairāk neko nemainīsiet?

ehh..jā tik tāā būtu

:(

man vēl vajg piepirkt pāris kedu...sixnu,somu,čupu kaklasaišu..
njāā,un vēl lukings...es pašlaik vēl nekrāsoju matus,jo man ir tumšitumši brūni,bet tas neizskatās diezgan perfekti.
pīrsingus vēl tikai taisos durt...
un vēl man neviens frizieris nav nogriezis tādu hairstailu,kādu gribu..
tātad,mans stils,vēl ir tikai veidošanās stadijā,bet ja godīgi mani tas neuztrauc,jo galvenais ir kas cilvēkam iekšā.
Atpakaļ uz augšu Go down
Kuroneko Meow

Kuroneko Meow


Number of posts : 184
Join date : 25.12.08
Age : 30
Dzīvesvieta : Garlaicības bedre :)*

Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimePiektdiena Janvāris 09, 2009 11:41 am

ehh nav tik traki. taakaa frizieri man pagadaas galiigi garaam, pati sev griežu matus! vienaa dienaa uznaaca ritiigs besis un nogriezu matus taa kaa man patiik. vecaaki un draugi bija izbriiniiti kad uzzinaaja ka piekaašu frizierus un pati veidoju savus matus. :D kedas-divi paari Converse un vienas no Vaacijas centraalstacijas[tiesa sapliisušas un kopaa turas tikai ar superliimi, bet tik miiļas] :)* salasiijos te dažu cilveeku matu veesturi un sapratu ka laiks paarveertiibaam :D
aareeji es veel pilnveidojos :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://datorpele.orb.lv
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimeTrešdiena Februāris 25, 2009 8:13 am

hm, es savu stilu esmu izveidojusi pilnībā.. vairāk esmu klasiskas piekritēja. ik pa laikam kko pamainu un tā. ;] nedomāju apstāties kaut kad. ;D jo katrs brīdis man ir kā pilnība.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimeTrešdiena Februāris 25, 2009 10:16 am

nūu caca vēl neesmu bijusi, bet pamatā man vispār stils veidojās 5. klasē, kad sāku saprst, ko es vēlos nu jā..visam un visur ma nbija visādas fīčas un nu jā baigi tur pēros ar apģērbu saskaņošanu, bet ar laiku iegājās..pagaidām mans stils ir nu kā, lai saka man ir mans stils es nespēju pateikt, kas es esmu konkrēti, protams, nūu pēc pokemona es neizskatos, pēc ārējā izskata citreiz cilvēki nevarētu pateikt, ko es klausos, jo kāda gan daļa viņiem par to ,anyway manā kurpju kastē ir kedas,kerzas, kurpes, tās laiviņas un parastā converse botes[citas botes neatdzīstu nu labi, atkarīgs tas ir no izskata nevis brenda]...nu kāroch es jau beigās aizmirsu ko es šito gribēju teikt, nu bet spriežiet paši ..es uzskatu, ka mans stils ir tāds stils, kurš pats par sevi ir kā viens, bet viņš nav tapšanas stadijā viņš jau ir. Basketball cheers bounce
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimeTrešdiena Februāris 25, 2009 12:04 pm

lalala..
mans stils progressē
man vajg tikai pāris pīrsus un menus matus [go black go black!]
^^
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimeSestdiena Marts 07, 2009 2:18 am

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 2:39 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
keedaa

keedaa


Number of posts : 17
Join date : 10.12.08
Age : 30
Dzīvesvieta : LV

Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitimePirmdiena Marts 09, 2009 7:10 am

njaa caca es nekad nebuushu taapat kaa pōzere... XD gjeerbos taa kaa tiik.... shad tad uzvelku arii kko roozaa.. viss ir atkariigc no gara STAAVOKLJA!!! sunny
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.one.lv/keedaa
Sponsored content





Par stilu... Empty
PostTēma: Re: Par stilu...   Par stilu... Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Par stilu...
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: lvemo Mati un stils.-
Pāriet uz: