Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Attieksme pret alko koncertu laikā?

Go down 
+3
summerbird
nadze
Titus
7 posters
AutorsZiņojums
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSestdiena Februāris 28, 2009 11:35 am

Esat dzēruši pirms konča? albino
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSestdiena Februāris 28, 2009 12:48 pm

nope neesmu..ā nē esmu, bet toreiz es pati uzstājos :D
ahh. atceros skyforger konci, koncis bij labs, bet atklāti sakot man nepatika daži mošotāji dzērumā, kur ir kaifs aiziet uz konci komā? ..toreiz biju aizsvilusies par to ...nav patīkami.ok iedzert var, bet ne jau tā...
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSestdiena Februāris 28, 2009 12:49 pm

Titus rakstīja:
Esat dzēruši pirms konča? albino

nēē,esmu par veelīgu dzīvesveidu :D
bet ja iedzeru kolu+pozzitivās emocijas=apreibums kā no alk.
tāpē,neko nezaudēju nedzerot )))

atbilde:jā, es dzeru pirms koņča,un arī tā laikā....kolu :)
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSestdiena Februāris 28, 2009 12:50 pm

nadze rakstīja:
nope neesmu..ā nē esmu, bet toreiz es pati uzstājos :D
ahh. atceros skyforger konci, koncis bij labs, bet atklāti sakot man nepatika daži mošotāji dzērumā, kur ir kaifs aiziet uz konci komā? ..toreiz biju aizsvilusies par to ...nav patīkami.ok iedzert var, bet ne jau tā...

wow.ja jau tu pati uzstājies,ted tev ir sava gruppa? cyclops
Atpakaļ uz augšu Go down
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSvētdena Marts 01, 2009 3:12 am

Pamatā alko vispār nelietoju, kur nu vēl pirms koncertiem. :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSvētdena Marts 01, 2009 4:02 am

deadPanda rakstīja:
nadze rakstīja:
nope neesmu..ā nē esmu, bet toreiz es pati uzstājos :D
ahh. atceros skyforger konci, koncis bij labs, bet atklāti sakot man nepatika daži mošotāji dzērumā, kur ir kaifs aiziet uz konci komā? ..toreiz biju aizsvilusies par to ...nav patīkami.ok iedzert var, bet ne jau tā...

wow.ja jau tu pati uzstājies,ted tev ir sava gruppa? cyclops


nūu es kādu pusgadu spēlēju draudzenes grupā, bass ģitāru un 8.klasē es atceros kā es dziedāju jēzus vairāk neviens mani vienu dziedāt neizstums uz skatuves, varbūt citreiz :D .. nū jā tad pa vasaru vienā metal grupā pa dziedāju, bet tas bija sen un vairs nav patiesība, tagad esmu grupas meklējumos kuriem vajag akustisko, jo mana bass ģitāra ir..ir jau sen svalkā :(
tagad atklāti sakot adu zeķes mājās :D alien
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSvētdena Marts 01, 2009 10:52 am

nadze rakstīja:
deadPanda rakstīja:
nadze rakstīja:
nope neesmu..ā nē esmu, bet toreiz es pati uzstājos :D
ahh. atceros skyforger konci, koncis bij labs, bet atklāti sakot man nepatika daži mošotāji dzērumā, kur ir kaifs aiziet uz konci komā? ..toreiz biju aizsvilusies par to ...nav patīkami.ok iedzert var, bet ne jau tā...

wow.ja jau tu pati uzstājies,ted tev ir sava gruppa? cyclops


nūu es kādu pusgadu spēlēju draudzenes grupā, bass ģitāru un 8.klasē es atceros kā es dziedāju jēzus vairāk neviens mani vienu dziedāt neizstums uz skatuves, varbūt citreiz :D .. nū jā tad pa vasaru vienā metal grupā pa dziedāju, bet tas bija sen un vairs nav patiesība, tagad esmu grupas meklējumos kuriem vajag akustisko, jo mana bass ģitāra ir..ir jau sen svalkā :(
tagad atklāti sakot adu zeķes mājās :D alien

o.veicās.
kā gruppu sauca??

es arī gribētu spēlēt gruppā,bet vēl tikai mācos spēlēt ģitāru. iet lēēni ://
bij doma spēlēt bungas,jo man labi iet ar ritma izjusšanu,bet pagaidām vecāki nepērk aparātu (doh,nu bungas) XD
Atpakaļ uz augšu Go down
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSvētdena Marts 01, 2009 12:47 pm

deadPanda rakstīja:
nadze rakstīja:
deadPanda rakstīja:
nadze rakstīja:
nope neesmu..ā nē esmu, bet toreiz es pati uzstājos :D
ahh. atceros skyforger konci, koncis bij labs, bet atklāti sakot man nepatika daži mošotāji dzērumā, kur ir kaifs aiziet uz konci komā? ..toreiz biju aizsvilusies par to ...nav patīkami.ok iedzert var, bet ne jau tā...

wow.ja jau tu pati uzstājies,ted tev ir sava gruppa? cyclops


nūu es kādu pusgadu spēlēju draudzenes grupā, bass ģitāru un 8.klasē es atceros kā es dziedāju jēzus vairāk neviens mani vienu dziedāt neizstums uz skatuves, varbūt citreiz :D .. nū jā tad pa vasaru vienā metal grupā pa dziedāju, bet tas bija sen un vairs nav patiesība, tagad esmu grupas meklējumos kuriem vajag akustisko, jo mana bass ģitāra ir..ir jau sen svalkā :(
tagad atklāti sakot adu zeķes mājās :D alien

o.veicās.
kā gruppu sauca??

es arī gribētu spēlēt gruppā,bet vēl tikai mācos spēlēt ģitāru. iet lēēni ://
bij doma spēlēt bungas,jo man labi iet ar ritma izjusšanu,bet pagaidām vecāki nepērk aparātu (doh,nu bungas) XD




nu man gan liekas, ka neveicas :D
grupa pastāvēja ļoti īsu laiku , nu sauciens mums bija "ELITA!"
nū ja iedziļinamie tad bungas nav vienīgais ritma aparāts :D. bass ģitāra ir bundu māsa tā teikt...
ah man jau arī neviens nepirka no sākuma es spēlēju sava skolotāja veco baseni, tad to atdevu, tad vienu man pa lēto draugs pārdeva veca bija, nu jā ilgi mani tā giča neizturēja ...un tad 2008 gada vasarā nopirku akustisko pati strādāju, pati sakrāju naudu...senči man tādas lietas nepērk pale
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimeSvētdena Marts 01, 2009 2:08 pm

Jauki, ka cenšaties pilnveidoties spēlējot grupās un tā.. :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Apziņas Parazīte.

Apziņas Parazīte.


Number of posts : 740
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Atkarīgo pasaule.

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimePiektdiena Aprīlis 10, 2009 3:29 am

es atbalstu alko pirms konča,koncī un pēc.  :lol:
vajag dzert tā,lai saprastu kas tur notiek.
viduvēji dzert.;D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/108073600
Allower

Allower


Number of posts : 156
Join date : 22.01.09

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimePiektdiena Aprīlis 10, 2009 6:55 pm

Apziņas Parazīte. rakstīja:
es atbalstu alko pirms konča,koncī un pēc.  :lol:
vajag dzert tā,lai saprastu kas tur notiek.
viduvēji dzert.;D


par.
Atpakaļ uz augšu Go down
Andrew*

Andrew*


Number of posts : 199
Join date : 12.03.09
Age : 34
Dzīvesvieta : uRaNUs

Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitimePiektdiena Aprīlis 10, 2009 7:12 pm

Jūū... iedzer pirms konča var protams.
Tikai vienmēr jāceras pār mēru xD
Pretējā gadijuma, manuts un kkur atlūzti un neko no koča neaceries! Vainu kkāds fights saķās no zila gaisa un tu pus konci palaid vnk garām utt... Daudz variantu kas notiek ka bik pārdzer xD
Īsāk sakot jā es par iedzeršanu xD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://andritis.orb.lv
Sponsored content





Attieksme pret alko koncertu laikā? Empty
PostTēma: Re: Attieksme pret alko koncertu laikā?   Attieksme pret alko koncertu laikā? Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Attieksme pret alko koncertu laikā?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» ar ko nodarbojaties pavisam brīvajā laikā?? ^_^

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Viss par koncertiem un festiem.-
Pāriet uz: