Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Nemuļķojies, saki kā ir. !

Go down 
+3
Allower
summerbird
Morphine.
7 posters
AutorsZiņojums
Morphine.

Morphine.


Number of posts : 53
Join date : 10.12.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Liepāja

Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitimeOtrdiena Marts 31, 2009 12:12 pm

Tautieši, kā ir ar jums, kur pērkam drēbītes and stuff? Kādam tīk izmanot internetveikalu klāstu jebšu izvēlas kaut ko no vietējiem veičiem? So, kā ir?

Es pati, ņemu un pērku vietējos veičos, pēdējā laikā vairs negribās iegriezties tajās sepālās un terenovās, jo nez cik cilvēkiem tādas drēbes, so labāk atrast kādu nomaļu veikalu. Arī izvēlos kaut ko pati radīt ^^

Kā ir ar jums?
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Re: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitimeOtrdiena Marts 31, 2009 1:37 pm

gmm...
es pērku kur pagadās,parasti staigāju apkārt un meklēju leitas.
gmm....šoppings pārāk neaizrauj,tādēļ visa tā veikalu staigāšana nogarlaiko... Sleep

-new yourker
-cropp town
-seppala (dažreiz tur ir labas lietas)
-home [spaiku leitas (mm) ]
-sportlens un burusports

un vēl daži veikali,kas pagadās pa ceļam.

hmm....par neta viekaliem nezinu... www.e-funk.lv tur ir labas lietas,bet jau labu laiku majaslapa atrodās parkārtošanas stadijā,tapc netā pasūtu tikai nozīmītes...
Atpakaļ uz augšu Go down
Allower

Allower


Number of posts : 156
Join date : 22.01.09

Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Re: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitimeTrešdiena Aprīlis 01, 2009 1:11 am

man ir pilnii vienalga kur iepirkties...
vieniga lieta ko es ieveroju tas ir apavi..
tos parasti nemu burusporta vai pasutuu...
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Re: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitimeTrešdiena Aprīlis 01, 2009 7:41 am

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 2:48 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
bonbon

bonbon


Number of posts : 11
Join date : 06.04.09

Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Re: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitimeOtrdiena Aprīlis 07, 2009 12:44 am

Nu taakaa liels veikalu klaasts man nav pieejams tad dreebiites arii peerku sepala,teranova,only,walking un vieteejos veičos ja tur var atrast kaut ko kas ir emo4īgs I love you veel blandos pa internetveikalu hottopic.com bet pagaidaam tikai blandos rabbit un lietinjas peerku uz tirgu kur ir speciaala emo bodiite..visas jostas un rokasspraadzes auskarus uun muuzikas diskus arii :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Re: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitimeOtrdiena Aprīlis 07, 2009 5:55 am

Es drēbes pati nepērku. ;D
Parasti aizeju uz mammas veikalu savā pilsētā un izvēlos to, kas patīk.
Vai arī braucu līdz uz citām valstīm un tur pērku drēbes. :}
Apavus gan pērku visbiežāk Latvijā Sportlandā vai kkādos tādos veikalos. ;D
Tagad pirkšu čībiņas New Yorkerā. ;P
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Re: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitimeSvētdena Maijs 10, 2009 8:24 am

man vienalga kāds veikals, ka tik pieņemama cena, ja kas iekritis acīs, jo parasti ja man kaut ko vajag tad meklēju peēc iespējas interesantāku un skatos arī kvalitāti.

i neta viekals kas patī kir - http://shanalogic.com/category.php?category_id=126&page=7
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
Sponsored content





Nemuļķojies, saki kā ir. ! Empty
PostTēma: Re: Nemuļķojies, saki kā ir. !   Nemuļķojies, saki kā ir. ! Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Nemuļķojies, saki kā ir. !
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: lvemo Mati un stils.-
Pāriet uz: