Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
Pusnakts tumsa

Pusnakts tumsa


Number of posts : 12
Join date : 25.08.09

Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Empty
PostTēma: Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija   Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 2:15 pm

Labvakar, foruma biedri. Es nolēmu šeit pievienoties jo ikdienas dzīve mani neapmierina, man vajag parunāties ar saviem domubiedriem. Es vēlos iepazīt citas man līdzīgas dvēseles, jo ne jau visi mūsdienās tiek saprasti un esmu noguris būt outsiders mūsdienu sabiedrības slānī. Nav īpaši daudz ko stāstīt par mani, esmu 13 gadus vecs, dzīvoju Rīgā. Tas nav svarīgi. Esmu šeit un tas ir viss kas man vajadzīgs. Es jūs mīlu.
Atpakaļ uz augšu Go down
tumšais stūris

tumšais stūris


Number of posts : 10
Join date : 25.08.09

Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Empty
PostTēma: Re: Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija   Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 2:21 pm

Ak, mans jauko draug, kā lai es tev atmaksāju par šo lielisko iespēju satikt sev līdzīgi domājošos? Lai tev labi klājas, man arī.
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Empty
PostTēma: Re: Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija   Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 2:54 pm

prieks tevi redzēt te.

hagi tev :3
Atpakaļ uz augšu Go down
nomiru_jaunava




Number of posts : 16
Join date : 25.08.09

Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Empty
PostTēma: Re: Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija   Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 3:05 pm

es arrriii gribu hagus diooooooooooooooottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt cheers cheers cheers cheers
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Empty
PostTēma: Re: Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija   Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mēnesgaismas nav, ir tikai ilūzija
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sasveicinies!-
Pāriet uz: