Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 neesmu virsraksta cienīgs

Go down 
+2
Pusnakts tumsa
tumšais stūris
6 posters
AutorsZiņojums
tumšais stūris

tumšais stūris


Number of posts : 10
Join date : 25.08.09

neesmu virsraksta cienīgs Empty
PostTēma: neesmu virsraksta cienīgs   neesmu virsraksta cienīgs Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 2:19 pm

Labvakar,

Mani sauc Igors, es esmu no Rīgas. Patīk man gleznot mēnesi, patīk ziema, jo tad ātri paliek tumšs. Klausos arī mūziku, pārsvarā emocore, esmu ļoti kluss, nepatīk daudz runāt. Tas arī viss. Novīsti. :)


Pēdējo reizi labojis tumšais stūris Otrdiena Augusts 25, 2009 2:20 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Pusnakts tumsa

Pusnakts tumsa


Number of posts : 12
Join date : 25.08.09

neesmu virsraksta cienīgs Empty
PostTēma: Re: neesmu virsraksta cienīgs   neesmu virsraksta cienīgs Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 2:20 pm

Sveiks, mans sāpjubiedrs, mans uzticamais draugs. Paldies, ka klausīji manam padomam šeit ierasties, varbūt radīsim atbildi mūsu jautājumiem.
Atpakaļ uz augšu Go down
nomiru_jaunava




Number of posts : 16
Join date : 25.08.09

neesmu virsraksta cienīgs Empty
PostTēma: Re: neesmu virsraksta cienīgs   neesmu virsraksta cienīgs Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 2:27 pm

tu esi baigais forshais.
jaa chavinja. Embarassed
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

neesmu virsraksta cienīgs Empty
PostTēma: Re: neesmu virsraksta cienīgs   neesmu virsraksta cienīgs Icon_minitimeOtrdiena Augusts 25, 2009 2:51 pm

čawa.. =)

man arī patīk ziema,bet tikai tāpē ,ka tad ie sniegs,var snowot,lēkāt,krist,taisīt kūlenūs visapkārt ;D

bet vasara man patīk tieši tumsas dēļ. tev ir vesela diena , tad kad jau nav ko darīt paliek tumšs, jo tad nāk virsū vakara iedvesma un funn afro
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

neesmu virsraksta cienīgs Empty
PostTēma: Re: neesmu virsraksta cienīgs   neesmu virsraksta cienīgs Icon_minitimeCeturtdiena Augusts 27, 2009 4:52 am

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 2:23 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

neesmu virsraksta cienīgs Empty
PostTēma: Re: neesmu virsraksta cienīgs   neesmu virsraksta cienīgs Icon_minitimeCeturtdiena Augusts 27, 2009 8:25 am

tas viss izklausījaš tiiiik depresīvi, ka ei tu nost, man pat vējš sāka pūst
Bet čau bucīt ^^ Wink :) lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
Sponsored content





neesmu virsraksta cienīgs Empty
PostTēma: Re: neesmu virsraksta cienīgs   neesmu virsraksta cienīgs Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
neesmu virsraksta cienīgs
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sasveicinies!-
Pāriet uz: