Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Labvakar arī šeit

Go down 
4 posters
AutorsZiņojums
pele

pele


Number of posts : 6
Join date : 28.10.09
Dzīvesvieta : Cēsis

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimeTrešdiena Oktobris 28, 2009 4:14 pm

Mani sauc Anete.
Man ir ... maz gadu, jeb, ja vēlāk būs vēlme- pateikšu (:
Dzīvoju Cēsīs.
Eju mākslas skolā.
Klausos dažādu mūziku, ka pat nespētu uzskaitīt kādus žanrus, tpc to vienkārši nedarīšu.
Varu pateikt dažas manas pazīmes- gara, tieva, brūni mati, tagad tīri īsi, zaļas kaķa acis.
Man ir melns kaķis, kas ir ļoti jauks un nedaudz traks.
Es esmu nakts bērns, naktīs mācos, dzīvoju, vieglāk elpoju.
Tātad sveiciens šeit :]


Pēdējo reizi labojis pele Trešdiena Oktobris 28, 2009 4:15 pm; labots 1 reizi (Reason for editing : miegs acīs, gramatika ^^)
Atpakaļ uz augšu Go down
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimeSvētdena Novembris 01, 2009 2:40 pm

čau meitēn cat
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
pele

pele


Number of posts : 6
Join date : 28.10.09
Dzīvesvieta : Cēsis

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimePirmdiena Novembris 02, 2009 12:57 pm

Čau Labvakar arī šeit Happy šeit ir tik kluss.... negribu klusumu. Ū kaķiem te ir smaidiņš cat ^_^
Atpakaļ uz augšu Go down
emocite

emocite


Number of posts : 108
Join date : 29.07.09
Age : 27

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimeOtrdiena Novembris 03, 2009 1:41 pm

jā...ir gan cat ....

nu jāā....ČAU.!!!! sleep3
es varu te visu padarīt skaļu un emocionāli svaiļņotu ar klaigāšanu, bet es domāju, ka labak nevajag.......Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.secret-of-nothing.blogspot.com
pele

pele


Number of posts : 6
Join date : 28.10.09
Dzīvesvieta : Cēsis

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimeOtrdiena Novembris 03, 2009 2:31 pm

čau.

;D Vari mēģināt, šaubos, ka kādam būs lielas pretenzijas. ^___^
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimeTrešdiena Novembris 04, 2009 5:33 am

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 2:23 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
emocite

emocite


Number of posts : 108
Join date : 29.07.09
Age : 27

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimeTrešdiena Novembris 04, 2009 9:13 am

man pašai uzradās pretencijas.... :D lol!

[šito varat nelasīt...]
geek geek geek geek geek geek geek cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers alien alien alien alien alien alien alien alien alien Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect Suspect What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face What a Face Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep LALALALALALALALALALALALALALALALALA ŠĻEKBAUMS......KĀĀĀĀPĒĒĒĒĒĒCCCC MMMMAAAANNNNN JJJJJJĀĀĀĀIIIIIIEEEEEETTTTTT UUUUUUZZZZZZ SSSSSKKKKKOOOOOLLLLLUUUUU.?? KKKKAAAAPPPPĒĒĒĒĒ MMMMĀĀĀĀĀTTTTEEEEE PPPPPIIIIIŠŠŠŠŠŠ VVVVVIIIIIRRRRRSSSSSSUUUUUUUUUU....???????? scratch banghead :punch viking
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.secret-of-nothing.blogspot.com
pele

pele


Number of posts : 6
Join date : 28.10.09
Dzīvesvieta : Cēsis

Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitimeCeturtdiena Novembris 05, 2009 8:10 am

Loseronponyride, sveika cat

xD hah
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Labvakar arī šeit Empty
PostTēma: Re: Labvakar arī šeit   Labvakar arī šeit Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Labvakar arī šeit
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sasveicinies!-
Pāriet uz: