Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 dreamz..,.,..

Go down 
+2
Nerd
summerbird
6 posters
AutorsZiņojums
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePiektdiena Marts 06, 2009 8:01 am

raxtat te savus rēcīgos,skumjos,dīvainos,jautros sapņus.... protams,ja ir vēlēšanās :D

es nu plānoju uzraxtīt vēlāk,tagad iešu lasīt...
Atpakaļ uz augšu Go down
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePiektdiena Marts 06, 2009 11:21 am

Mans sapnis ir ļoti muļķīgs.
*Es sapņoju, ka atrodos Maskavas koncertzālē. Man ir skaista, melna vakarkleita. Zāle ir pilna ar slaveniem cilvēkiem. Vakara vadītājs piesaka nākamo personu, kas uzstāsies: "Viņa izpilda slaveno Čaikovska 1. klavierkoncertu". Visi sajūsmā aplaudē. Es lēnām uznāku uz skatuves un apsēžos pie klavierēm. Orķestrī nozum balsis. Sākam spēlēt! Es nospēlēju ideāli. Bez kļūdām. Visi aiz sajūsmas aplaudē un pasniedz ziedus! Esmu slavena..


Pēdējo reizi labojis Nerd Trešdiena Jūnijs 12, 2013 12:45 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePiektdiena Marts 06, 2009 5:31 pm

Pianiste sapņi mēdz piepildīties.. scratch

Pagaidām neatklāšu nevienu sapni. ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeSestdiena Marts 07, 2009 1:31 am

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 2:42 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 12:17 pm

vienīgais sapnis, kam es jebkad esmu pievērsis uzmanību...
Visu sapņa laiku skrienu cauri tumšam mežam, kaut kur tālu augšā ir mēness, kaut kur tālu priekšā ir gaisma, ko cenšos sasniegt, bet tā vislaik attālinās.
Kaut kur diezgan tuvu aiz muguras ir zaru krakšķoņa un visādi trokšņi, kas liekas, ka tuvojas, bet kad cenšos atskatīties, viss sagriežas, uz mirkli pilnīgi melns klusums, nekādas skaņas, gaismas, un tad skrējiens atsākas.
Vienmēr skrējiens sāks pie dīvaina koka ar milzīgām saknēm, bet vienmēr, kad pēkšņi gaisma vairs neattālinās un liekas, ka drīz sasniegšu, es pamostos.
Šis sapnis(moš murgs?) ir bijis 6 reizes pagaidām(pats nezinu kāpēc pievērsu uzamnību skaitam).

Pirmo reiz pēc šī sapņa, tas likās smieklīgs, jocīgs, bet jo vairāk, jo mazāk saprotu un dīvaināks liekas...


Ir vēl viens, kas mēdz atkārtoties, bet tas nav tik dīvains.

Neatceros, kad pēdējo reizi būtu ko jauku, patīkamu sapņojis, jo vai nu nesapņoju neko, vai šo te dīvaino...
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 1:34 pm

Panda yume rakstīja:
Sapni man parasti ir drausmigi.......:<

Viens no viniem - Sezu es Aluksnes pilssala un tupi lupiju uz skeiteriem. Tad vinji aizbrauc un es palieku viena... Atnak mana labaka draudzene un saka ka Aluksni terorize kada serijveda slepkava. Es nekur negaju jo uztveru to par kkadu joku. Vinja sak uz manis brekt un grabj aiz rokas un velk kaut kur... Es no sakuma protesteju bet tad labpratigi vinjai sekoju. Ejot pa pilsetas centru nevienu nemanija tikai pamestas masinas kuras staveja uz ielas. Talak mes paskiramies un vinja man iespieda rokas aploksni. Es neveru vala jo biju parak soketa ar to kas pie velna notiek.... Kad nonacu pie savas majas vinja bija nodegusi. Man bija soks un gan manu vaigu saka lit asaras... Es centos sazvanit policiju, arstus vienalga ko bet neviens neatbildeja..... Es gaju tuvak majai un pamaniju kermenus... Man jau bija skaidrs ka tie ir mani tuvakie.... Es panemu vistuvak atradushos aso prieksmetu un saku vilkt pa venam.... Asinis un asaras lija bet tomer es centos piezvanit draudzenei. Vinja neatbild. Man pietika es gribeju mirt un skreju uz apes ielu meklet visaugstako jumtu.... Nonacu apes iela. Atradu jumtu. Stavu uz paaugstinajuma un tulit lekshu. Pamaniju aploksni kura bija asinis un slapja... Aploksne atradas nauda nenosakama daudzuma un vestule kura rakstic ka vinja ejot cinities ar serijveida slepkavu tadel ka vinai vairs nav ko zaudet jo tuvakie visi ir mirushi un pedeja esmu palikusi es un tadel lai es neizliekojot savu dzivi un braucot prom no Aluksnes uz visiem laikiem.... Jo visticamak ari vinja mirshot cinoties pret vinju. Nu mana sirds morali saplaisaja tukstos gabalos man saka sapet veders un reiba galva un es nepamaniju pat to ka jau nolecu no jumta. Kad nonacu uz zemes manas acis bija ciet jo es mocijos no sapem, kad atveru acis izradijas ka serijveida slepkava ir mana simpatija... Vinjs uz mani paskatijas un pasmaidija... Mani pedejie vardi bija - mulkigi ka visi nomira no tavas rokas bet vel mulkigak ir tas kad tu man pat.... un tad sekoja naza duriens sirdi un es nomiru... TT^TT

Kad piecelos mans spilvens bija mitrs un man acis asaras... Kas gan man butu jadoma par faktu kad sapni piepildas?


woooaw. foršs sapnis. beigās rēcu. tā domājās,ka tā simpātija bij č. ??? O_O
:DD karoč ļauni smieties par tādām lietām,bet tas sapnis iespārda.


Pēdējo reizi labojis rainbowPanda Svētdena Maijs 17, 2009 2:38 am; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 2:22 pm

Panda yume , skatoties optimistiski, varētu būt, ka tev ar to simpātiju nekas neizdosies, bet skatoties pesimistiski... labāk neiedomāties
Atpakaļ uz augšu Go down
Andrew*

Andrew*


Number of posts : 199
Join date : 12.03.09
Age : 34
Dzīvesvieta : uRaNUs

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 3:18 pm

Erm... man ir 3 veida sapņi... konkrētus piemērus slinkums raxtīt ^^
1)Mani kāds vienmēr grib nosist, vai nobraukt... un es pa visdažādākām vietām kur tik var iedomāties bēgu prom... pa mežiem, sabrukušām mājām, kanalizācijām vai visp pa pazemes tuneļiem utt xP
2)Katrā sapnī ar citu meiteni kkur staigājos, runājos utt... Man tieši visvairāk besī ka es aceros tās sejas no sapņiem un visu laiku vēlāk gļučī ka redzu to meiteni xD
Tas ir stulbi, bet jau tagd esmu ar to samierinājies ^^
3)Vienkārši gļux... Es staigāju, lidoju, braucu... Ceļoju apkārt īsāk sakot viens pats... Bij 1 sapnis nereāls... kad es staigāju pa mežu un pēkšņi sāku lidot pats no sevis... un tad es tā caur mākoņiem lidinājos bij tik foršas sajūtas sapnī ka āāā... xD Vel saulīte arī tākā papusejnorietējusi tāda sarkanīgi oraņdža un jāā... To nevar pat tā īsti pastāstīt, to vajag vnk nosapņot ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://andritis.orb.lv
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 4:04 pm

Par tām sejām - ir viena seja, kas man ir bijusi gan sapnī, ga vairākas reizes dzīvē tā garāmejot, bet ne reizi neesmu tā ātrumā apjēdzis, lai apskatītu, un nekādi nespēju iedomāties kādā sakarā, caur ko tā seja(cilvēks) varētu būt man pazīstama...
Atpakaļ uz augšu Go down
Andrew*

Andrew*


Number of posts : 199
Join date : 12.03.09
Age : 34
Dzīvesvieta : uRaNUs

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 5:17 pm

jefins rakstīja:
Par tām sejām - ir viena seja, kas man ir bijusi gan sapnī, ga vairākas reizes dzīvē tā garāmejot, bet ne reizi neesmu tā ātrumā apjēdzis, lai apskatītu, un nekādi nespēju iedomāties kādā sakarā, caur ko tā seja(cilvēks) varētu būt man pazīstama...

Nez... ja redzi nākamreiz pasaki chaw... xP
Žēl ka uz ielām es neredzu tās sejas kas man sapņos rādas :(
Atpakaļ uz augšu Go down
http://andritis.orb.lv
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 9:48 am

Es gan gribētu redzēt meitenes seju, kad svešs džeks garāmejot pasaka čau :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 11:03 am

Tagad man ir jauns foršs sapnis, kurš atkārtojas gandrīz katru nakti, mainās tikai dažas detaļas. :)

~ tā:
Es.. piedzeros no puspudeles viskija (visbiežāk tas ir visītis sapnī).. Pēc tam es kkur eju.. :D eju ~ 5 min.. tad atčuhnos, ka atrodos savas tur vienas top grupas koncertā.

Tā jau kādu nedēļu mokos. :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 11:38 am

Nu, ko, Pianiste, laikam drīz uz kādu konci iesi(dzērumā?) :D :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Andrew*

Andrew*


Number of posts : 199
Join date : 12.03.09
Age : 34
Dzīvesvieta : uRaNUs

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 3:06 pm

Jā varētu tā būt!? ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://andritis.orb.lv
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeTrešdiena Marts 18, 2009 8:27 am

Viss būtu forši. :D
Bet es nevaru skaidrā atrasties tai koncertā? :D Man alko negaršo.. :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeTrešdiena Marts 18, 2009 9:11 am

Ja es būtu alkašs, tad teiktu: "Skaidrā? Kas par muļķībām? Pudele ruma pie miroņa lādes un tad uz konci" (nu lab, tā gluži es laikam neteiktu) :D :D :D


Bet tā kā es alkaholu lietoju ļoti reti, tad - Labāk toč ej skaidrā uz konci :)
Atpakaļ uz augšu Go down
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeTrešdiena Marts 18, 2009 9:15 am

Jū. Tā ir labāk.
Tad vismaz es visu labi atcerēšos. [mm]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeTrešdiena Marts 18, 2009 9:21 am

Ja es būtu alkašs, tad teiktu: "Skaidrā? Kas par muļķībām? Pudele ruma pie miroņa lādes un tad uz konci" (nu lab, tā gluži es laikam neteiktu) :D :D :D


Bet tā kā es alkaholu lietoju ļoti reti, tad - Labāk toč ej skaidrā uz konci :)
Atpakaļ uz augšu Go down
Andrew*

Andrew*


Number of posts : 199
Join date : 12.03.09
Age : 34
Dzīvesvieta : uRaNUs

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeTrešdiena Marts 18, 2009 11:00 am

Nē nav jau obligāti jābūt reibumā koncī ^^
Dažreiz ir labi vnk būt skaidrā ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://andritis.orb.lv
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeCeturtdiena Marts 19, 2009 6:12 am

[Panda yume , skatoties optimistiski, varētu būt, ka tev ar to simpātiju nekas neizdosies, bet skatoties pesimistiski... labāk neiedomāties- HEH.... yea right pie tam man tadi sapni sapnojas katru nakti....
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeCeturtdiena Marts 19, 2009 7:18 am

katru nakti? oho... man paveicas, ja es kaut reizi nedēļā kaut vai vienu murgu dabūnu...
Atpakaļ uz augšu Go down
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeCeturtdiena Marts 19, 2009 11:31 am

Man mācīja kā atcerēties sapņus..
:D
Ķip, pirms gulēt iešanas jānoskaita pantiņš kkāds
kur nav neviens vārds negācījas ar lūgumu atcerēties sapni.. XD

P.S. Es šonakt tējoju ar vienu cilvēku, kurš lika, lai es par viņu naktī sapņoju. (sapnī tējoju)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 30
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitimeCeturtdiena Marts 19, 2009 12:03 pm

mjā... es gan laikam esmu par slinku tam :D
a moš man nemaz nav labie sapņi...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





dreamz..,.,.. Empty
PostTēma: Re: dreamz..,.,..   dreamz..,.,.. Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
dreamz..,.,..
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: lvemo Ikdienas sarunas-
Pāriet uz: