Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Matu krāsa..

Go down 
+19
ZaneXD
Katty
Andrew*
summerbird
a.meitene
Infuzzorija
Wii
Semy_Underneath
Morphine.
puucinja
Apziņas Parazīte.
Ohita
Krista
ashtray-
imants...D.M.
diiwaanc93
vampire_rose
Ghetto
Titus
23 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePiektdiena Novembris 21, 2008 12:56 pm

Kāda ir jūsu dabīgā matu krāsa, kāda jums pašlaik ir un kādu jūs gribētu.. kādos krāsas toņos?

Man dabīgā ir tumša var teikt melna. Sensen atpakaļ biju nokrāsojis daļēji sarkanus.. man nepatika un ar laiku krāsa izgaisa, tad nedaudz izbalināju grebeni nu jā.. man tāda bija, tad atauga un atkal tumši palika..
Vēljoprojām man dominē dabīgā matu krāsa, bet vienu sānu es nedaudz padariju gaišāku tā teikt melnam uzkrāsoju gaiši brūnu un tgd man viss apmierina.. nākotnē varbūt nokrāsošu tumši zilas un sirmas šķipsnas pa sāniem, bet ne pārspīlēti. Kā ar jums?

Ā un iespējams esmu kko palaidis garām, bet neaceros, jo manā bildē <-- var redzēt arī gaišus matus.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Ghetto

Ghetto


Number of posts : 125
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīga,Pļavnieki

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePiektdiena Novembris 21, 2008 1:01 pm

Mana dabīgā matu krāsa ir gaiši-brūna. Bet ar laiku domāju no matiem atbrīvoties!

Skinhead! afro
Atpakaļ uz augšu Go down
http://exs.lv
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Neverland

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePiektdiena Novembris 21, 2008 1:16 pm

Kas tev par matu vēsturi! o_O

Man nekā tāda nav...
Es esmu pilnībā dabīga, naturāla blondīne (kā es to nevaru ciest)...anyway...gari, bet tuvākajā nākotnē esmu izdomājusi nogriezt pusi no tiem (ak, cik ilgi es tos audzēju! T-T), un pamēģināt dažādas krāsas, sarkanu, melnu, melnu sakombinētu ar citu krāsu (sarkanu, tumši zilu, zaļu, baltu)... nu jā bet cik ātri mani plāni īstenosies, nevar zināt...
Atpakaļ uz augšu Go down
diiwaanc93

diiwaanc93


Number of posts : 48
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : riiga (purwciems)

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePiektdiena Novembris 21, 2008 1:45 pm

taaaaa..... dabiigaa matu kraasa ir starp bruuniem un blondiem, vairaak uz gaisho pusi.... es nokraasoju uz melniem jo dabiigo kraasu vnk newaru ciest.... gribeetu sarkanas skipsnas dabuut, bet newaru jo drawdzene neljawj :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePiektdiena Novembris 21, 2008 2:10 pm

tad nu gan tev draudzene shock nu lab, lab)) vampire_rose ganjau pienāks laiks. santa
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Ghetto

Ghetto


Number of posts : 125
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīga,Pļavnieki

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 2:55 am

diiwaanc93 rakstīja:
taaaaa..... dabiigaa matu kraasa ir starp bruuniem un blondiem, vairaak uz gaisho pusi.... es nokraasoju uz melniem jo dabiigo kraasu vnk newaru ciest.... gribeetu sarkanas skipsnas dabuut, bet newaru jo drawdzene neljawj :D

Tu esi vecis vai nēsi? tā ir tava izvēle ko ar matiem darīt.. Mūs vīriešus, neviena sieviete neapturēs!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://exs.lv
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 3:05 am

Nu bet arī draudzenēm ir jādot kāds prieciņš))
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Ghetto

Ghetto


Number of posts : 125
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīga,Pļavnieki

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 3:26 am

Titus rakstīja:
Nu bet arī draudzenēm ir jādot kāds prieciņš))

Seksu.. Thats all Wink
Atpakaļ uz augšu Go down
http://exs.lv
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Neverland

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 6:23 am

Ghetto rakstīja:
Mūs vīriešus, neviena sieviete neapturēs!

runā vien! ;D

Mums skolā tāds džeks ar skruļļainiem matiem un stīpiņu... ticiet man TAS neizskatās labi, takā lūdzu padomājiet kādus matus nēsājat!!! xD
Atpakaļ uz augšu Go down
imants...D.M.

imants...D.M.


Number of posts : 38
Join date : 21.11.08
Age : 30
Dzīvesvieta : nekuriene

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 7:28 am

hmm...
mana dabīgā matu krāsa ir gaiši, gaiši brūna... man tā vismaz liekas... :D :D :D
ir bijuši melni , zilgan melni, sarkani, tumš brūni, orandži u.t.t
nju tagad jau pus gadu esmu dlondīne :)
Atpakaļ uz augšu Go down
diiwaanc93

diiwaanc93


Number of posts : 48
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : riiga (purwciems)

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 8:01 am

nju es sawu drawdzeni klawsu jo miilu vinju... un ja vinja nepiekriit tam ka gribu kraasot matus tad lai taa arii buutu
Atpakaļ uz augšu Go down
imants...D.M.

imants...D.M.


Number of posts : 38
Join date : 21.11.08
Age : 30
Dzīvesvieta : nekuriene

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 8:11 am

taa arii ir pareizi... :D
Atpakaļ uz augšu Go down
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Neverland

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 9:51 am

diiwaanc93 rakstīja:
nju es sawu drawdzeni klawsu jo miilu vinju... un ja vinja nepiekriit tam ka gribu kraasot matus tad lai taa arii buutu

awww :)
Re Ghetto, cilvēks no kura ņemt piemēru, ar savu, Sievietes man nepavēl! tu tikai visas aizbiedē o_O

Nu mati, jau arī nav nekas tik svarīgs attiecībās, arī fakts...
Atpakaļ uz augšu Go down
Ghetto

Ghetto


Number of posts : 125
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīga,Pļavnieki

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 22, 2008 11:02 am

Galvenais kādas tev iekšas (nu kāds tu pats esi.. raksturā utt..) izskats ir tikai 99% no tā :D :D:D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://exs.lv
diiwaanc93

diiwaanc93


Number of posts : 48
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : riiga (purwciems)

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePirmdiena Novembris 24, 2008 7:06 am

tagad es domaaju kraasot lillaaa skipsnas jo drawdzene pat neiebilda :D
Atpakaļ uz augšu Go down
ashtray-

ashtray-


Number of posts : 41
Join date : 24.11.08
Dzīvesvieta : Rīga.

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePirmdiena Novembris 24, 2008 7:33 am

hmmh.
man pašlaik mati ir dabīgajā - gandrīz tumši brūnā krāsā.
Ir bijuši violeti, tumši brūni, ar rozā šķipsnām, gandrīz melni.
apnika, tāpēc tagad mani mati ir smirdīgi brūni. ^^

brīžiem liekas, ka jānoskuj uz nulli, un jānēsā parūka. lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
Krista

Krista


Number of posts : 7
Join date : 24.11.08
Dzīvesvieta : Riga - pļavnieki

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePirmdiena Novembris 24, 2008 2:41 pm

Dabīgie gaiši blondi. Nokrāsoju melnus, nogriezu, tālāk izbalināju, nokrāsoju zilus, kādu ilgāku laiku man bija zili, vēl tieši atauga un tā. Tālāk izbalināju, bija platīna balti. Ilgāku laiku staigāju tā, tad apnika paīsie mati un pieaudzēju. Tālāk nokrāsoju rozā apakšu matiem, dažas dienas tā pastaigāju un nokrāsoju visus rozā. Tādā babypink. Tālāk krāsa izmazgājās, bet vairāk tādas krāsas man nebija, jo tā bija no Vācijas. Man viņi palika tādi oranžīgi rozā. Uztaisīju korekciju, pasūtīju kaut kādu krāsu, kurai vajadzēja būt gaiši rozā, bet izrādijās, ka tā sanāca spilgti violeta. Tālāk man bija tādi mati, kad krāsa gāja laukā, atkal dažās vietās parādijās platīna tonis, nu un tad man atkal bija platīna krāsā mati, kad noņēmu vispār tās šķipsnas. Tiesa, mati bija ļoti sabeigti. Tā kādu laiciņu pastaigāju tā, lai atgūstas mati. Tālāk izdomāju, ka jāpieaudzē mati ar pielīmēšanas metodi un tā arī izdarīju, tik apakšā dažas rindas vēl pieaudzēju melnas. Tālāk nokrāsoju matus atkal rozā, arī nesanāca tādi kā vēlējos, bet tik mazliet tumšāki nekā man bija pirmajā reizē. Nu un tagad man ir gari rozā mati ar melnu apakšu.
Nākamā gada sākumā atkal domāju braukt uz Vāciju uz kādu laiciņu un tad jau atkal dabūšu pareizo krāsu. (:
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/105372359
Krista

Krista


Number of posts : 7
Join date : 24.11.08
Dzīvesvieta : Riga - pļavnieki

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePirmdiena Novembris 24, 2008 3:26 pm

Ak, jā, pirms pirmās matu pieaudzēšanas man bija arī dredi, tikko atcerējos.
Nezinu, varbūt vēl ko esmu izlaidusi, bet galvenais tā kā jau būtu pateikts.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/105372359
diiwaanc93

diiwaanc93


Number of posts : 48
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : riiga (purwciems)

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePirmdiena Novembris 24, 2008 3:58 pm

shawsmas!!! man nesanaaca nokraasot lillaa skjipsnas... es esmu tik dusmiigs!!! ;(
Atpakaļ uz augšu Go down
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Neverland

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimePirmdiena Novembris 24, 2008 10:30 pm

Tu krasoji ir parasto matu krasu uz melna? ;D
jaam ir tadas specialas, melniem matiem, cik esmu dzirdejusi, kuras ari kko nokraso, bet sikak nemaceshu pateikt...:3
Atpakaļ uz augšu Go down
Ohita

Ohita


Number of posts : 6
Join date : 24.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Daugavpils-Bebrene

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeOtrdiena Novembris 25, 2008 2:31 am

Mannn dabiskaa, gaishi brūna!!
Tagad melni, bet vel gribu vienu riktiig rozaa shkipsnu!! Like a Star @ heaven
geek rendeer
Atpakaļ uz augšu Go down
Apziņas Parazīte.

Apziņas Parazīte.


Number of posts : 740
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Atkarīgo pasaule.

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSestdiena Novembris 29, 2008 1:51 pm

Dabīgā latvju kada tur pelēkā.;D
Tagad melni,kuri jau tracina.
Drīz krāsošu sarkanus.:]
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/108073600
puucinja




Number of posts : 5
Join date : 29.11.08

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeSvētdena Novembris 30, 2008 10:12 am

_daziem ir tiiri iespaidiiga matu veesture..._ :D
_es jau gan laikam sevishkji neizcelshos un teikshu, ka arii maneejaa matu kraasa ir kkaada latvju peleekaa. :D Tad man bija kkaadi tjip blondi meegjinaati, bet tur nekas praatiigs nesanaaca, jo gaishaas kraasas mani mati nekjer..._tad vinji atauga, tad es gribeeju nokraasot dabiigi rudus, tachu saakumaa vinji bija spilgti oranzi, veelaak pabalojot kljuva kaa dabiigi rudi, tad es nekraasoju tumshi bruunus, kas visaas bildees izskatiijaas melni. :D Tad tiem pashiem pakraasoju sarkanu apakshu un vasaraa gribeeju iztaisiities par blondiini, bet sanaacu atkal par rudmati..._ :D Nu jau leenaa garaa tuvojos savas patiesaas blonduma stadijas iekraasoshanai... :D vairs neesmu riža blondīne. :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Morphine.

Morphine.


Number of posts : 53
Join date : 10.12.08
Age : 35
Dzīvesvieta : Liepāja

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeCeturtdiena Decembris 11, 2008 1:35 am

Dabigaa - kaut kada latvju pelekaa :D

Tad nu 2005.g 31. decembrii es beidzot tiku pie melniem matiem :D Un tikai š.g. sākuma es sāku tos bojāt ar citiem toņiem. Sākumā centos izbalināt šķipsnas, bet nekā jēdzīga nesanāca, tad nu staigāju ar rižām, beigās kaut kā tiku pie sarkanām jeb violetām, nju kjip kaut kas uz to pusi :D tad atkal es balinaju pauri mazliet un ieguvu zilu plekjiti :D velak apnika un centos matus nokrasot brunus, bet izskatijas shausmigi :D Tad nu es domaju, likshu mieru visam un gaju pie friziera nokrasot zilimelnus matus ^^ aaa vel kaut kur pa vidu bij arii zilas skjipsnas :D Velak man atkal apnika un es balinaju visus matus - ieguvu - rizhus ar zaljam skjipsnas :D pec laicinja atkal balinaju, tad nu ieguvu tadus brunus, nju daudz maz normalus, bet man apnika :D Tad es balinaju velreiz [vismaz man ta skjiet jo vairs neatceros] Bet es izdomaju 5 minushu laikaa, ka jaliek virsuu rozaa krasa, bet pagaidasm tikai pusgalvai. Bet paris dienas velak - nokrāsoju visus. Taa nu es dzivoju. Laigan vel nesen man bija violeti mati un sarkani. Njaa. Un drizuma es iekrasoshu melnas skjipsnas, apnikushi rozaa vien :D tas arii ir viss.
Atpakaļ uz augšu Go down
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitimeCeturtdiena Decembris 11, 2008 7:47 am

Moprhine iespaidīgs stāsts.. albino


P.s.

Es gribu pameiīgnāt, kā būtu tumši zili, melni mati uz manīm, bet nav laika un naudas :]

P.p.s.

Man arī bail krāsot nez kapēc es jau kādu laiku pieturos pie dabīgās matu krāsas, tikai nedaudz vienā sanā uzstaisiju gaišākus (nokrāsojot tumšiem brūnu toni)

P.p.p.s.
Morphine
Un neesmu es liels kodētājs, kā arī ar izveidi man tā pašvaki lai uzmeistarotu
kko foršu ( ar to es domāju - logo, banneri un varbūt vēl kko )
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Sponsored content





Matu krāsa.. Empty
PostTēma: Re: Matu krāsa..   Matu krāsa.. Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Matu krāsa..
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» rozāa matu krāsa.
» Vai jums patīk rozā krāsa?
» Kādā krāsā šobrīd apenes?
» Kādus matus tu gribētu sev? griezums, krāsa, utt.?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: lvemo Mati un stils.-
Pāriet uz: