Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D

Go down 
+3
Krii
summerbird
pikemons
7 posters
AutorsZiņojums
pikemons

pikemons


Number of posts : 11
Join date : 02.11.09
Age : 30
Dzīvesvieta : latvia riga

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeCeturtdiena Novembris 05, 2009 2:00 am

pamanijaat ka Latvijaa ir taa shvakaak ar emo ?! un tie kas ir ,apmeeram 78.6% :D ir taadi nu nepilniigi emo Piem es :D es nekraasoju acis utt... :D nu meiteneem ir nedaudz vieglaak bet vienalga un tpc aatri var noskaidrot vai ir fake :D jo ja ir taada narturala emo bilde tad noteikti no kkaada myspace :D bet vsp man taa pat patiik jo piem emo kas ir nu naturaali nokraasoti visulaiku TEELO ka ir skumji un taadaa garaa man iipashi nepatiik :D man patiik saldie un saldaas emo :D (rock)
.
.
.
.
ko juus pa sho teemu domaajat ? ? ? ? ? ? nu ??? nu ko domaajat ? ? ? ? ? nu ta4u ko juus domaajat ? ? ? lab jau tas takaa slimais isklausas :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://draugiem.lv
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeCeturtdiena Novembris 05, 2009 5:59 am

xDDD

es ar nekrāsojos. un nesakasu matus katru rītu, tā pat pa dienu 'nonēsājiās'
+ manuprāt zēniem ir daudz viglāk ieveidot matus , un viņi ilgāk turās :D
bet izskats jau nau galveinais !! :D

paskatoties uz mums (mūsu 'bariņš' skolā) nevar pateikt ka mēs esam normāli cilvēki.
+ es nevienu netēloju, bet tā pat nevaru patiekt vai esmu emo .. vnk katrs cilvēks ar vārdu emo domā kko savājo. pēc manām domām im tru emo , und tas ir galvenais... *-*
man vnk visas emocijas nāk uz āru. es nemāku tās saturēt XD (es nez koa tas nozīmē)
un vispār es sevi neprotu raxturot..

baigais murgs sanāca U_U :D
...
....
.....
es domāju ka es neko nezinu par pārējiem latvijas emo,kuri ir norm cilvēkikas neko netēlo :D yea.. kuz mūsu pilsētā izņemot mūz vispār tādu nav. :D

---

bet no otras puses ir daudz cilvēku līdzīgu mums pēc uzvedības ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
pikemons

pikemons


Number of posts : 11
Join date : 02.11.09
Age : 30
Dzīvesvieta : latvia riga

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeCeturtdiena Novembris 05, 2009 10:40 am

panda rakstīja:
xDDD

es ar nekrāsojos. un nesakasu matus katru rītu, tā pat pa dienu 'nonēsājiās'
+ manuprāt zēniem ir daudz viglāk ieveidot matus , un viņi ilgāk turās :D
bet izskats jau nau galveinais !! :D

paskatoties uz mums (mūsu 'bariņš' skolā) nevar pateikt ka mēs esam normāli cilvēki.
+ es nevienu netēloju, bet tā pat nevaru patiekt vai esmu emo .. vnk katrs cilvēks ar vārdu emo domā kko savājo. pēc manām domām im tru emo , und tas ir galvenais... *-*
man vnk visas emocijas nāk uz āru. es nemāku tās saturēt XD (es nez koa tas nozīmē)
un vispār es sevi neprotu raxturot..

baigais murgs sanāca U_U :D
...
....
.....
es domāju ka es neko nezinu par pārējiem latvijas emo,kuri ir norm cilvēkikas neko netēlo :D yea.. kuz mūsu pilsētā izņemot mūz vispār tādu nav. :D

---

bet no otras puses ir daudz cilvēku līdzīgu mums pēc uzvedības ^^


njaa taa ir kaa ir :D mans staasts lloti liidziigs taveejam :D Razz rendeer
Atpakaļ uz augšu Go down
http://draugiem.lv
Krii




Number of posts : 8
Join date : 04.04.09
Age : 31

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeSestdiena Novembris 07, 2009 8:25 am

Tagad jau vispaar LV taads Īmo bums :D
Es visu mūžu esmu bijusi tāda kāda esmu, bet nez kādēļ vienmēr man pārmet ka neesmu normāla, esmu galīgi savādāka (citreiz pozitīvā nozīmē, sak tu esi īpaša, citreiz negatīvā, jo es esot neciešama un debīla XD)
Dažreiz ir interesanti klausīties ko par tevi saka, citreiz sāpīgi... bet pārsvarā jau vienalga (lai piedod man tie cilvēki kuri domā, ka viņu viedoklis ir ļoti vērtīgs :p)
Bet cilvēkam jau ir tā fascinējošā tieksme visu sadalīt atsevišķās kulītēs- tu būsi melnais emo, tu rozaa caca :D un tad izlemt ar ko draudzēties, kāda mūzika pieder pie mana stila, kas jāvelk utt utt (visu rezumējot- vairāk stulbuma nekā ieguvuma) :D :D :D
Pēc manās domām, teorētiski esmu īmo tikai tādēļ, ka katrs otrais mani satiekot samiedz acis ''Kā tevi sauc? A, un starp citu- tu esi emo???'' Jo pēc manām domām- katrs taču ir unikāls, vai tad nee :)
Šeit piereģistrējos ar domu satikt kādu kas ir kaut mazliet ''novirzījies'' no vispārpieņemtajām normām, tāpat kā es... lai gan- visi tie fake, kas te vazājas apkārt XD bet nu... cerams, kad modes kliedziens būs pamiris, varēsim uzelpot Varbūt neesmu pareiza un mana domāšana ir galīgi garām (tāda doma pat liekas ticamāka, spriežot pēc kopējās ''tādu kā es'' populācijas uz ''tādu kā visi'', bet ko tad lai es daru? ja man kādu dienu galīgi jumts aizbrauks, ceru ka tuvinieku mīlošās sirdis un ārstu kompetence mani glābs XD
Atpakaļ uz augšu Go down
pikemons

pikemons


Number of posts : 11
Join date : 02.11.09
Age : 30
Dzīvesvieta : latvia riga

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeSestdiena Novembris 07, 2009 10:31 am

nu es esmu alternatiivs Razz
:suspect:kapeec visi te filozofee ? :D :D :D jocolor
lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://draugiem.lv
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeSvētdena Novembris 08, 2009 3:26 am

Es neesmu emo un nekad neesmu bijusi, ja nu vienīgi līmenī: AIRISA IR EMOCIJA. EMO EMO EMO. EMOOOOCIJA! Kliedzieni Rīgas ielās ar klases meitenēm. :] Viņam liekas uzjautrinoši viss, ko atceras ar mani. Mūzika, kuru klausos, klasē, kad esmu raudājusi skatoties Nāves ēnā un lasot gramatu. Bet tā reāli esmu unikāla savā stilā. Mūziku klausos dažnedazādu. Ģērbjos tā, kā man iegribas. Šodien, piem., mans spilgti rõzā Zvērā džemperīs un gaišas džinsas. Rīt jau zinu, ka vilkšu tumšas džinsas un tumšu kreklu + skolas pretīgo uniformu.
Domāju, ka emo, tas nav nekas slikts, jo katrs taču var izvēlēties kādu stilu vēlas piekopt. Un reti kad ir cilveki, kuriem ir tikai viens stils. Gan domāšanā, gan apģērbā, gan mūzikā, gan visa pārejā.
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
pikemons

pikemons


Number of posts : 11
Join date : 02.11.09
Age : 30
Dzīvesvieta : latvia riga

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeOtrdiena Novembris 10, 2009 12:18 pm

Pianiste rakstīja:
Es neesmu emo un nekad neesmu bijusi, ja nu vienīgi līmenī: AIRISA IR EMOCIJA. EMO EMO EMO. EMOOOOCIJA! Kliedzieni Rīgas ielās ar klases meitenēm. :] Viņam liekas uzjautrinoši viss, ko atceras ar mani. Mūzika, kuru klausos, klasē, kad esmu raudājusi skatoties Nāves ēnā un lasot gramatu. Bet tā reāli esmu unikāla savā stilā. Mūziku klausos dažnedazādu. Ģērbjos tā, kā man iegribas. Šodien, piem., mans spilgti rõzā Zvērā džemperīs un gaišas džinsas. Rīt jau zinu, ka vilkšu tumšas džinsas un tumšu kreklu + skolas pretīgo uniformu.
Domāju, ka emo, tas nav nekas slikts, jo katrs taču var izvēlēties kādu stilu vēlas piekopt. Un reti kad ir cilveki, kuriem ir tikai viens stils. Gan domāšanā, gan apģērbā, gan mūzikā, gan visa pārejā.

nu es arii pilniigi dazzaadu muuziku klausos un ggeerbjos i kaa emo gadaas nu vizmaz liidzigi gan kaa saldais gan vnk kaa parsts puisis ar gaumi :D un emo jau arii pilniigi neesu bet tomeer tik lloti patiik emo :)) tikai nepilniigi viss piem nepatiik kosmeetika un nagu lakoshana dzzekiem :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://draugiem.lv
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeTrešdiena Novembris 11, 2009 1:11 pm

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 3:02 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeCeturtdiena Novembris 12, 2009 7:15 am

Nejau visi emo krāsos tev acis un bužinās matus :D
Patīk brutālisms, mošot (rock) un izsklaidēties (partyyy) What a Face
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeCeturtdiena Decembris 24, 2009 5:18 am

Galvenais jau ir tas, kas tu esi iekšēji, nevis ārējie uzplūdi. :)
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
emocite

emocite


Number of posts : 108
Join date : 29.07.09
Age : 27

PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitimeSvētdena Decembris 27, 2009 9:09 am

ahaa....NU es vsp esmu kkāds frīkī...es nez...man ir tā- itkā jau baigā jawtrule, bet nu uznāk man melnie, un tādi melnie ka no manis paliek tikai asaru pilieni uz sienas un grīdas... [dažkārt arī spilvenos un kuņģī...] T-T
bounce njaaa...man vsp patīk visā šitā ēmõ būšana...tikai šausmīgi riebj, ka citi saukā EU, STULBĀ ĒMÕ! un kkā tā... Exclamation grr...muzõnu pārsvarā kko smagu [ok, tas man no vecākiem...^.^] nevaru ciest lielāko daļu popmeldiņu... Grr Mad
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.secret-of-nothing.blogspot.com
Sponsored content





PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Empty
PostTēma: Re: PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D   PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
PAR VPS LATVIJAS EMO ! :D
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: lvemo Ikdienas sarunas-
Pāriet uz: