Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.

Go down 
5 posters
AutorsZiņojums
Wii

Wii


Number of posts : 53
Join date : 07.12.08
Age : 30
Dzīvesvieta : Jelgava

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimePirmdiena Decembris 08, 2008 2:51 pm

Ticat? (pamatojiet)
Es nē, jo mīlestība ir liela pieķeršanās, un nespēja dzīvot bez otra. Bet no viena skatiena tu reāli nevari ļoti pieķerties un nespēt dzīvot bez viņa!
Atpakaļ uz augšu Go down
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimePirmdiena Decembris 08, 2008 3:38 pm

Itkā ir dzirdētu atgadijumi, bet es neticu.. es uzskatu mīlestība ir ļoti reta un lielākā daļa ir tikai pieķeršanās (liela).
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Wii

Wii


Number of posts : 53
Join date : 07.12.08
Age : 30
Dzīvesvieta : Jelgava

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimePirmdiena Decembris 08, 2008 10:23 pm

Vispār varētu pat piekrist par to tavu 2. domu...
Kas vispār tavā/citu izpratnē ir mīlestība?
Atpakaļ uz augšu Go down
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Neverland

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimePirmdiena Decembris 08, 2008 10:34 pm

no pirma acu skatiena var tikai iepatikties (manuprat)...
milestiba patiesham ie kaut kas rets, jo tadas patiesas milestibas jau gandriz vai vairak neeksistee...
Atpakaļ uz augšu Go down
Ghetto

Ghetto


Number of posts : 125
Join date : 21.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Rīga,Pļavnieki

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimeOtrdiena Decembris 09, 2008 3:22 am

mhmm.. meibī, bet man tā nav nekad noticis..
Atpakaļ uz augšu Go down
http://exs.lv
mironiitis

mironiitis


Number of posts : 7
Join date : 25.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Limbaži

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimeOtrdiena Decembris 09, 2008 10:46 am

amm... piekrītu vampire_rose Ka no pirmā acu skatiena var tikai iepatikties nevis iemīlēties :) Un tieši tā arī ir ka mīlestība ir ļoti reta I love you
Bet vai vsp pastāv tāda mīlestība ? Jā jā tad lūC izskaidro vārdu ''mīlestība'' ?
Man liekas, ka mēs paši esam devuši tādu nosaukumu jūtām starp diviem cilvēkiem  :lol: Nezinu vai tā ir :D Bet tās ir tikai manas domas...
Atpakaļ uz augšu Go down
Wii

Wii


Number of posts : 53
Join date : 07.12.08
Age : 30
Dzīvesvieta : Jelgava

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimeOtrdiena Decembris 09, 2008 10:49 am

Arī domāju, ka nav tāds mirklis, kad tu pēkšņi es iemīlejies, un pirms 10min nebiji. Par mīlestību sauc pamatīgu pieķeršanos, un nespēju dzīvot bez otra, UC.
Varbūt maldos, jo iespējams neesmu nemaz piedzīvojis īstu mīlestību, lai arī tā likās...
Atpakaļ uz augšu Go down
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Neverland

Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitimeOtrdiena Decembris 09, 2008 2:23 pm

ista milestiba, varetu nepastavet, tapec, ka ne vienmer ir ideala milestiba, tas ir divpuseja...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Empty
PostTēma: Re: Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.   Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena. Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
Mīlestība no 1. acu uzmetiena/skatiena.
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: lvemo Ikdienas sarunas-
Pāriet uz: