Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 haijz ļautiņī

Go down 
+4
Kuroneko Meow
XxkristaxX
summerbird
jefins
8 posters
Pāriet uz lapu : 1, 2  Next
AutorsZiņojums
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 11:59 am

Nju, sveikiņi, es šiten tā izdomāju par sevi bikīt pastāstīt, ceru jums ar to netraucēšu :)

Tā... nju, ar ko lai sāk...
Man ir 15 gadiņi, drīz būs 16(sweet sixteen, vai tiešām būs sweet?)
Dzīvoju tizlā pilsētā Latvijas vidiņā - laikam Rīgā
Esmu jocīgs, laikam...
Esmu garlaicīgs, ātri visiem apnīku, izskatos debili, utt, vismaz man tā škiet... daudzi gan saka pretēji, bet laikam melo...
Esmu īss :@
Neesmu pārāg runīgs, ja vien sarunbiedram nav dotibas izdomāt labas tēmas
Smaidu reti, jo man pagaidām dzīvē nav daudz iemesli smaidīt pa īstam
Tā, pieņemu, ka jau tagad jums esmu apnicis, un lai arī man vēl ir daudz ko stāstīt, labāk paklusēšu...


silent << šitie man vislabāk patīk >> pale

iedomājieties kāds emo sanāktu, ja visus šitos matus iztaisnotu >> afro

P.S.
Neesmu emo, dēļ dažiem iemesliem nevelku tādas drēbes, bet dievinu emo meitenes
P.S.x2
Ļoti patīk arī gotiskais stils un to pārstāvošās meitenes
P.S.x3
Melna krāsa+tumši sarkana... fantastiski!

Vsjo, aizveros
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 12:40 pm

jefins rakstīja:
Nju, sveikiņi, es šiten tā izdomāju par sevi bikīt pastāstīt, ceru jums ar to netraucēšu :)

Tā... nju, ar ko lai sāk...
Man ir 15 gadiņi, drīz būs 16(sweet sixteen, vai tiešām būs sweet?)
Dzīvoju tizlā pilsētā Latvijas vidiņā - laikam Rīgā
Esmu jocīgs, laikam...
Esmu garlaicīgs, ātri visiem apnīku, izskatos debili, utt, vismaz man tā škiet... daudzi gan saka pretēji, bet laikam melo...
Esmu īss :@
Neesmu pārāg runīgs, ja vien sarunbiedram nav dotibas izdomāt labas tēmas
Smaidu reti, jo man pagaidām dzīvē nav daudz iemesli smaidīt pa īstam
Tā, pieņemu, ka jau tagad jums esmu apnicis, un lai arī man vēl ir daudz ko stāstīt, labāk paklusēšu...


silent << šitie man vislabāk patīk >> pale

iedomājieties kāds emo sanāktu, ja visus šitos matus iztaisnotu >> afro

P.S.
Neesmu emo, dēļ dažiem iemesliem nevelku tādas drēbes, bet dievinu emo meitenes
P.S.x2
Ļoti patīk arī gotiskais stils un to pārstāvošās meitenes
P.S.x3
Melna krāsa+tumši sarkana... fantastiski!

Vsjo, aizveros

:D tu tiešām esi jocīgs,neveinam tu netraucēsi...

starpcitu čau.
iejuties :))

p.s.

afro <--- es sev šitādus matus jaw taisīju,bet tomēr labāk sanāca manai draudzenei :D cilvēku reakcija bija dažāda,bet izskatās labi xD
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimePirmdiena Marts 16, 2009 1:04 pm

Hmm, par tiem matiem :D man ir diezgan pagari, nu tā, līdz pleciem, un aizmugurē bik pāri. Reiz sataisīju grebeni, tādu visā garumā cik varēju, bija ķēpīgi :D un... kreklu uzvilkt nevarēju :D:D nācās nojaukt.

Mhm, ak es dīvainais jaunēēēklis :D
Daudzi skatoties uz mani tā "virsēji" saka, ka man veicas dzīvē utt, bet reti kurš zin, kā īsti man ir...
Atpakaļ uz augšu Go down
XxkristaxX

XxkristaxX


Number of posts : 7
Join date : 07.02.09
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 9:32 am

ehh ehh CjAAw tev no manis... Wink

es tik nesaprotu kapee tju saki šitā - Neesmu emo, dēļ dažiem iemesliem nevelku tādas drēbes --- zin kaadi iemesli tad var buut ...pohuj tak ģērbies, ja gribi kurš var aizliegt!!! :) :)
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 9:45 am

Nu, vienīgais pret ko mammai ir iebildumi, ir gotiskais stils, bet iemesli citi.
Neesu radis pie tādām drēbēm, un arī tas, ka emo pārsvarā ir diezgan šauras drēbes, it īpaši bikses, bet pamēģiniet paši 8 gadus aktīvi sportot un tad uzvilkt kājās kaut ko šauru :D :D
Ir jau doma mēģināt kko, bet nezinu kā būs :D :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Kuroneko Meow

Kuroneko Meow


Number of posts : 184
Join date : 25.12.08
Age : 30
Dzīvesvieta : Garlaicības bedre :)*

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 9:53 am

Čaviņas no manis! Wink
nabaga cilvēks, vai jums būtu kompleksi uz apspīlētām biksēm? [smīniņš]

ok ok vari neatbildēt, ja tā ir dziļi personiska problēma! xD

upss kaut kas šodien ar mani nav kārtībā! xD
[laikam zāles sāk iet ārā] xD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://datorpele.orb.lv
XxkristaxX

XxkristaxX


Number of posts : 7
Join date : 07.02.09
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 10:54 am

Nu, vienīgais pret ko mammai ir iebildumi, ir gotiskais stils, bet iemesli citi.
Neesu radis pie tādām drēbēm, un arī tas, ka emo pārsvarā ir diezgan šauras drēbes, it īpaši bikses, bet pamēģiniet paši 8 gadus aktīvi sportot un tad uzvilkt kājās kaut ko šauru
Ir jau doma mēģināt kko, bet nezinu kā būs




ehhh iesaku dari kas patiik daudziem ir iebildumi pret daudzko bet naf izpatikt kaadam izpatiic pats sev!!!!

nju a kas pameigini uzvilkt sauras dreebes un ar laiku pieradiisi ....nav tik traki...un cmuki iztaas!!! un vsp nau jau uzreiz jaavelk sauras bikses utt!!! :D :D :D :D
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 11:25 am

Anarhiste rakstīja:
Čaviņas no manis! Wink
nabaga cilvēks, vai jums būtu kompleksi uz apspīlētām biksēm? [smīniņš]

ok ok vari neatbildēt, ja tā ir dziļi personiska problēma! xD

upss kaut kas šodien ar mani nav kārtībā! xD
[laikam zāles sāk iet ārā] xD


nav nekādi kompleksi, bet ir arī daudz svarīgākas lietas par ko dzīvē uztraukties, es dzīvoju pēc tāda principa, ka vispirms viss svarīgākais


iksainā Krista, zini, ar manu mammu joki mazi, ja es atnāktu mājās kā gots, tad netiktu iekšā kamēr to visu(manuprāt smukumu, bet viņasprāt riebeklību) nebūtu notīrījis :D :D

nu, zini, ja ir pieradums, ka var diezgan brīvi kustēties -- uzvelc hokeja formu un tā sirsnīgi paslido, tad sapratīsi, ka tur kustībām jābūt brīvām --
tad pie šaurības nav tik viegli pierast :D :D

esmu jocīgs ^iksdē^
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 12:20 pm

jefins rakstīja:
Anarhiste rakstīja:
Čaviņas no manis! Wink
nabaga cilvēks, vai jums būtu kompleksi uz apspīlētām biksēm? [smīniņš]

ok ok vari neatbildēt, ja tā ir dziļi personiska problēma! xD

upss kaut kas šodien ar mani nav kārtībā! xD
[laikam zāles sāk iet ārā] xD


nav nekādi kompleksi, bet ir arī daudz svarīgākas lietas par ko dzīvē uztraukties, es dzīvoju pēc tāda principa, ka vispirms viss svarīgākais


iksainā Krista, zini, ar manu mammu joki mazi, ja es atnāktu mājās kā gots, tad netiktu iekšā kamēr to visu(manuprāt smukumu, bet viņasprāt riebeklību) nebūtu notīrījis :D :D

nu, zini, ja ir pieradums, ka var diezgan brīvi kustēties -- uzvelc hokeja formu un tā sirsnīgi paslido, tad sapratīsi, ka tur kustībām jābūt brīvām --
tad pie šaurības nav tik viegli pierast :D :D

esmu jocīgs ^iksdē^

jefins: heh. man ir tas pats as tev,tikai apgriezts :D
man ir tā,ka brīvā apģērbā jūtos tik ;lotiļoti slikti :// ka vnk phē. man daudz ērtāk ''saspiestā'' apģērbā ^__^
bet,jā,mož es varētu arī pierast pie brīva apģērba...


p.s. tu tač nedomā,ka tikai saspiesta apģērba dēļ nevari būt emokids? scratch
neaizmirsti,ka emo nav tikai apģērbs,bet arī vesela filozofija un blablabla.... ceru,ka tu to jaw zini :D
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 12:30 pm

Es taisni esmu no tiem, kas visur bāž iekšā savu - emo nav tikai apģērbs utt.
Man šķiet, ka dažiem jau apnicis :D es ļoti labi zinu, kas ir emo, ka tas nav tikai izskats utt

Bet... cik esmu novērojis, tad mūsdienās daudzi vienaudži ierauga kādu, kas izskatās pēc emo un uzreiz sāk bļāustīšanās, a uz t;adu kā es nekas tāds nav. un kāpēc? jo lielākā daļa domā, ka melni mati, kas pārlikti pār vienu aci, nozīmē emo.

eh, ja daudzi spētu saprast, ka emo ir daudz normālāki kā tie visi citi...
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 12:37 pm

jefins rakstīja:
Es taisni esmu no tiem, kas visur bāž iekšā savu - emo nav tikai apģērbs utt.
Man šķiet, ka dažiem jau apnicis :D es ļoti labi zinu, kas ir emo, ka tas nav tikai izskats utt

Bet... cik esmu novērojis, tad mūsdienās daudzi vienaudži ierauga kādu, kas izskatās pēc emo un uzreiz sāk bļāustīšanās, a uz t;adu kā es nekas tāds nav. un kāpēc? jo lielākā daļa domā, ka melni mati, kas pārlikti pār vienu aci, nozīmē emo.

eh, ja daudzi spētu saprast, ka emo ir daudz normālāki kā tie visi citi...

njā,piekritu. visdrīzāk pie šitiem nepareizim priekšskateim ir vainīgi stereotipi,un pozerikas balstās uz stereotipiem :D
nezinu,mož cilvēkus tas uzjautrina,bet viņiem patiešām patīkt parēkt:
-hehe...tu šodien emo būsi?
(situācijās,kad cilvēks saģērbās melnā,vai staigā ar depresīvu paskatu,vai vienkārši raud:/)


>>>http://pandaa.orb.lv
ja interesē,pacentos uzraxtīt apraxtu par emo subkultūru,bet protams viņš nav pilnīgs un ideāls :D
Atpakaļ uz augšu Go down
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 12:50 pm

sveiks scratch
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 1:16 pm

sveiks, Titus


labs raksts, deadPanda, cepums Tev no manis Wink

dažās lietās gan es tur nepiekrītu, bet neieslīgšu sīkumos...

...kaut vai par to šķiršanos, pagājšgad, precīzu datumu neatceros, bet kkad rudenī gadījās pasēdēt kopār ar vienu ļoti labu draudzeni - emo, kuru pirmoreiz redzēju raudot...
viņa bija gatava taisīt pašnāvību pat tādos veidos, kādus es dzirdējis nebiju :D
pa vairākiem atrunājām viņu...
bet ne par to runa. viņu bija pametis džeks ar ko bijusi kopā gandrīz 2 gadus, viņš arī bija normāls džeks, bet trakākais bija tas, ka viņa to krāpšanu uzzināja netīšām.
ieraudzīja viņu uz ielas, kad viņš gāja uz vienu kafeni, kur bija viņu abu pirmais randiņš, un daudzi pārējie(mmm kādi tur garšīgi kokteilīši), pa ceļam viņa iegāja veikalā un nopirka dāvaniņu tam džekam, gribēja pārsteigt - a kas notika? pirms iegāja iekšā ieraudzīja pa logu, ka viņš laimīgs sēž tur un skūpstas ar citu meiteni.
cik es sapratu, šitā draudzene ieskrējusi iekšā un iemetusi dāvaniņu viņam sejā, un aizskrējusi prom. stulbākais, ka viņš viņai vēlāk rupji uzdirsa, un jā, viņai bija baigi smagi.
vēl joprojām nesaprotu, kā viņš spēja samainīt šito meitenei pret to tur, ar kuru starp citu bija tikai 1 mēnesi kopā, bet nu jā...
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 1:18 pm

vispār meitenes laikam šķiršanos uztver sāpīgāk kā zēni...
Atpakaļ uz augšu Go down
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 1:39 pm

jefins rakstīja:
vispār meitenes laikam šķiršanos uztver sāpīgāk kā zēni...

tici man,tā arī ir. (kaut arī nerunāju par visiem,gadās arī zēni,un es viņus ļoti labi saprotu,kad šķiršanās pacieš smagi,jo taču nemaz tie emoboyzi no emomeitenēm neatšķirās?? )
protams,ir arī padauzes meitenes,bet nu par viņām labāk nerunāt.


man prieks par to,ka tai meitenei biji tu :)
bļāviens,man nav vēl gadījusies tāda situācija,ka mani kāds piekrapj,un pēc tam vēl smagi uzdirš.
man laikam arī šādā situācijā būtu domas par pašnāvību,bet es protams neizdarītu. es izvēlētos ciesšanas,un cerību uz kko labāku.
ļoti labi,ka tu to meiteni atrunāji,jo visi šadu krāpšanu pacieš smagi,it īpaši emokidi (nerunāju par visiem,bet visbiežāk tā ir). iedomājies,tava dzīves jēga pēkšņi pazūd. vinkārši puffff...un rar...pie tam vissāpinošākajā veidā.

eh' man sasodīti žēl tavu draudzeni,un ceru,ka tagad viņai viss ir labi. :)

nu bet tā vai tā šķiršanās,vismaz priekš manis pagaidām ir sāpinošākā tēma,nu protams izņemot kāda nāvi,bet tas vispār ir brrr....

p.s. koments sanāca baigi bezsakarīgs,un man patiešām žēl tās meitenes,un hedā oiet atmiņas,un viss ir tā sajaucies,tā kā piedodiet :((
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 1:56 pm

komentam nav ne vainas Wink

šobrīd tai meitenei ir džeks, un es ļoti ceru, ka viss būs kārtībā, jo viņa vienkārši, manuprāt, nav pelnījusi draņķīgu izturēšanos, jo pati ir ļoti fantastisks cilvēks, kas ir gatava citu labā ziedoties...

mjā, ir šķiršanās sāpīga(it sevišķi pēdējā bija, un pat ļoti) bet es parasti cenšos visu tā turēt pie sevis. esmu iemācījies smaidīt arī, kad nav labi, radu priekšstatu, ka viss ir gandrīz labi, jo... es jūtos labi, ja man mīļajiem cilvēkiem ir labi, bet... redzu, ka daudzi uztraucas par citiem nevis sevi, un pēc tam sakrājas ļoti daudz problēma uz pašu pleciem, bet man kkā gribās, lai vairāk sev pievērš uzmanību, lai ir labāk visiem nevis 2 no 3.

pats jau agrāk arī mēģināju tā, lai tiem, kas manuprāt ir tie foršākie, būtu labi, bet tad pašam sākās rasties problēmas, un nācās sākt dzīvot pašam,. tagad ir pat vieglāk kā bija toreiz.

anyway, dzīvojiet vairāk savu dzīvi, neļaujiet citiem iedzīvoties uz jūsu nervu rēķina, būs labāk, ka pievērsīsiet vairāk uzmanību sev...
Atpakaļ uz augšu Go down
XxkristaxX

XxkristaxX


Number of posts : 7
Join date : 07.02.09
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 2:21 pm

anyway, dzīvojiet vairāk savu dzīvi, neļaujiet citiem iedzīvoties uz jūsu nervu rēķina, būs labāk, ka pievērsīsiet vairāk uzmanību sev...


njaa labi teik bet nez nez kautvai nineet visvienkaarsaako piemeeru!!! emm piemeeram es sevi taa nekad nesu uzkatijusi par emo tik cilveeki vislaik to saka ka iztos peec emo utt....blin normaali pa ielu jau pat nevar iet tik kaad uzkliedz emo tad veel kaad emo krople pasaka kaads veel par piirsiem utt...skolaa arii eju uz pa gaitebi gaitena saakumaa dzirdu emo un gaitena beigaas emo nju baa tas jau saak apnikt.....emo screamo kedinjas skeletgalvinjas utt ...baaa cilveekiem laikam nav ko dariit!!!! nemineesu labaak nekaadu nopietnaaku piemeeru .....vnk tiesaam tas saak krist uz nerviem!!!

aaa un tju teici pa to hokeju...emm es loti labi zinu ka slidojot un tad uzvelkot ko sauru ir divaini.....jo nju es slidot toc maaku labi un zinu... :D :D :D :D aaa un mammu nenem galvaa lai pierod lai tak ļauj tev izpausties arii apgeerbaa.. Wink :D :D :D
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 2:59 pm

XxkristaxX rakstīja:
anyway, dzīvojiet vairāk savu dzīvi, neļaujiet citiem iedzīvoties uz jūsu nervu rēķina, būs labāk, ka pievērsīsiet vairāk uzmanību sev...


njaa labi teik bet nez nez kautvai nineet visvienkaarsaako piemeeru!!! emm piemeeram es sevi taa nekad nesu uzkatijusi par emo tik cilveeki vislaik to saka ka iztos peec emo utt....blin normaali pa ielu jau pat nevar iet tik kaad uzkliedz emo tad veel kaad emo krople pasaka kaads veel par piirsiem utt...skolaa arii eju uz pa gaitebi gaitena saakumaa dzirdu emo un gaitena beigaas emo nju baa tas jau saak apnikt.....emo screamo kedinjas skeletgalvinjas utt ...baaa cilveekiem laikam nav ko dariit!!!! nemineesu labaak nekaadu nopietnaaku piemeeru .....vnk tiesaam tas saak krist uz nerviem!!!

aaa un tju teici pa to hokeju...emm es loti labi zinu ka slidojot un tad uzvelkot ko sauru ir divaini.....jo nju es slidot toc maaku labi un zinu... :D :D :D :D aaa un mammu nenem galvaa lai pierod lai tak ļauj tev izpausties arii apgeerbaa.. Wink :D :D :D


Jūtu līdzi par to, ka citi apdirš, man bieži ir kauns par saviem klasesbiedriem, jo mums divās paralēklasēs ir emo meitenes(smukiņas mcā :D ) un šie vislaik arī brēc virsū, un jā, mums ir pāris tādi, kam ir talants uz īpaši rupju lamāšanos, tad vienkārši pretīgi klausīties(kaut arī apzinos, ka pats, ja diršos, tad no malas izklausās drausmīgi).
Nesaprotu... ja arī nepatīk, tad kāpēc nevar paklusēt?
Nav tak nekāds labums uzdirst, nekas no tā netiek iegūts, taisni pretēji - daudzu acīs samazinās vērtējums par cilvēku, ja daudz diršas.



Hokejs... tagad pamēģini 7 gadus pēc kārtas, nedēlā 5 treniņi + reizēm 1 spēle, tad vispār uz šaurām drēbēm skatīties negribēsi :D

Ejam slidot uz Lido :D jox
Atpakaļ uz augšu Go down
Andrew*

Andrew*


Number of posts : 199
Join date : 12.03.09
Age : 34
Dzīvesvieta : uRaNUs

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeOtrdiena Marts 17, 2009 10:21 pm

Hai!!? ^^
Prieks iepazīties xD
Sorry ka tik vēlu uzraxtu, bet kā sakās; "Labāk vēlāk, nekā nekad!?" ^^
Jūties te kā mājās!? ^^
Atpakaļ uz augšu Go down
http://andritis.orb.lv
XxkristaxX

XxkristaxX


Number of posts : 7
Join date : 07.02.09
Age : 32
Dzīvesvieta : Rīga

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeTrešdiena Marts 18, 2009 9:17 am

Jūtu līdzi par to, ka citi apdirš, man bieži ir kauns par saviem klasesbiedriem, jo mums divās paralēklasēs ir emo meitenes(smukiņas mcā :D ) un šie vislaik arī brēc virsū, un jā, mums ir pāris tādi, kam ir talants uz īpaši rupju lamāšanos, tad vienkārši pretīgi klausīties(kaut arī apzinos, ka pats, ja diršos, tad no malas izklausās drausmīgi).
Nesaprotu... ja arī nepatīk, tad kāpēc nevar paklusēt?
Nav tak nekāds labums uzdirst, nekas no tā netiek iegūts, taisni pretēji - daudzu acīs samazinās vērtējums par cilvēku, ja daudz diršas.



Hokejs... tagad pamēģini 7 gadus pēc kārtas, nedēlā 5 treniņi + reizēm 1 spēle, tad vispār uz šaurām drēbēm skatīties negribēsi :D

Ejam slidot uz Lido :D jox[/quote]




emmmm nju re cilveeki ir vnk ar aprobežotu domaašanu un nepieņem citu uzkatus.....vnk tas ir tik stulbi apdirst kaadu deeļ stila...nju naf ta dariit.....vnk dažreiz gribaas viniem ar ko mest... :D :D :D pat normaali pa ielu nevaru iet un es veel iztos domaaju ne baigi peec emo zēel tos kas izstaas daudz vairaak pec emo utt vnk taa var sabojaat gariigo sitaa apsaukaašanaas!!!!

ehhh tju saki ka tev klasesbiedri taam meiteneem ko saka nju a tju viniem esi teicis lai liekaas mieraa.....!!! bet laikam jau nav gudri teikt!!!!!


euuu nju kas sauras dreebes vnk juuu forsi.... :D :D pieradiisi!!!! hokejs netraucee vilkt ko gribi!! slidot juuuuuuuu :D :D :D :D :D
Domaaju ja tju uzvilktu taadas dreebes utt ka emo tad tevi tiepasi klasesbiedri vnk apsmietu utt ja jau taas meitenes bet zin aizej taads uz skolu vismaz vienu reiziiti :D :D :D :D
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeTrešdiena Marts 18, 2009 9:28 am

Nu, reiz vienam džekam teicu, lai nedirš virsū utt, bet šim atbilde bija apmēram tāda - nedirst virsū? kāpēc? tie tak emo!


Vispirms jāizvalkā visu, ko esu sapircis :D :D
Nu, jā kkādi klasesbiedri moš arī apsmietu, bet... man šķiet, viņi apzinās, ka viņiem tas nav pārāk izdevīgi dēļ dažiem iemesliem, un ja man būtu pavisam draņķīgs garīgais, tad tas viņiem nebūtu arī pārāk veselīgi :D
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeCeturtdiena Marts 19, 2009 6:09 am

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 2:11 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeCeturtdiena Marts 19, 2009 7:15 am

Nabadzīte... vot vēlviens apstirpinājums stereotipam, ka ar klasesbiedriem nevajag ielaisties attiecībās...
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeSestdiena Marts 21, 2009 3:56 am

Ne jaw tadel.... vnk es vinju tiesham mileju no visas sirds un peksni sita iedirst dvesele... butu forshi vinjam izspardit aknas bet nevaru... Kads var palidzet?!
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitimeSestdiena Marts 21, 2009 4:17 am

Ja tu parādīsi, kur ir aknas :D

Nu, varēt jau varētu, kauties nav problēmu, ja tu to domā, bet vai tas ko atrisinās?
Zini, kad man bija nu totāli piegriezusies diršanās, un tā no sirds atsitu vienu, no sākuma bija it kā vieglāk, jo biju izlādējis visu uz āru, bet pēc tam sapratu, ka tā tas netiek risināts(labi, man tas palīdzēja, viņš apklusa). Pēc tam pat bija nedaudz sirdsapiznās pārmetumi(un ne jau tāpēc, ka viņš vārgāks or smth) bet vnk par to, ko izdarīju, kaut gan... savādāk laikam daudziem nekas nepielec...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





haijz ļautiņī Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
haijz ļautiņī
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 2Pāriet uz lapu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sasveicinies!-
Pāriet uz: