Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 haijz ļautiņī

Go down 
+4
Kuroneko Meow
XxkristaxX
summerbird
jefins
8 posters
Pāriet uz lapu : Previous  1, 2
AutorsZiņojums
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitimeSestdiena Marts 21, 2009 4:20 am

Mana gadijuma tas butu visperfektakais variants... Salauzta sirds pret izsparditam aknam! Manuprat vel vinjs tiktu cauri sveika ar mazam traumam... Varbut es ari to velak nozelotu bet... ARGH! Viss es neko nedarishu!
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitimeSestdiena Marts 21, 2009 4:24 am

a kāpēc pati nemēģini viņam neko sariebt? Runā ka sievietes izmisumā un mīlestības sāpēs spējot kļūt nežēliģi ļaunas...
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitimeSestdiena Marts 21, 2009 4:29 am

Lielaka dalja tautas runu ir debilas un tukshas runas!
Es neesmu atriebiga vnk es nez ir jaw pagajis gads un it ka viss ir videja kartiba. Varbut tiesham kadreiz kad jaw tochna nebus ko darit jamegina iespiest kko acis bet diezvai! Vel jo vairak es vinja debilo gimi vsp negribu redzet so.... Bezceriga situacija kko darit pret vinju xD
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitimeSestdiena Marts 21, 2009 4:33 am

Njumm... tad tik jācenšas aizmirst viņu... nebūs tak pēdējais dzīvē
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitimeSvētdena Marts 22, 2009 1:18 am

Nananana....nu lab es atkal iebazos nevieta bet pu... Par stilu. Ja gribi but emo [bet ja tu tiesham to nezeligi velies] tad sac pamazam...pakapeniski... piem. noperc melnas dzinas uzvilksi mutere neko neteiks jo tas tach tikai vienas dzinas ari skola neviens neko neteiks jo tas tac vienas freakin dzinsas pec nedelas kad visi apradushi noperc melnu un apspiletu T-kreklu pievelc pie dzinam un tad bla bla bla piepercies savelcies xD un beigu stadija nokraso melnus matus un izdur pirsu! Visi bus samera apradushi un viss chikinieka :D

p.s. Baigi nu paskaidroju xD anyway domu vajadzet saprast bet ja ne blondinei tach viss piedodas xD
Atpakaļ uz augšu Go down
jefins

jefins


Number of posts : 71
Join date : 13.03.09
Age : 31
Dzīvesvieta : kāds reiz teica lauki, tad nu teikšu lauki...

haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitimeSvētdena Marts 22, 2009 8:34 am

Nekas, ka nevietā, viss okē
aj, redzēs, nav jau man tas obligāti :)
Atpakaļ uz augšu Go down
laimes.lacis.

laimes.lacis.


Number of posts : 3
Join date : 22.04.09
Age : 28
Dzīvesvieta : rīga.

haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitimeSestdiena Aprīlis 25, 2009 12:43 am

Panda yume rakstīja:
Tad heyaa ari no manis!
Muhahaaa es jusu komentarus no stura noveroju...xD nu lol....
Em... kas attiecas uz meitenes apkrapshanu.... bla dibens... RAWR pagajushogad nacas pashai pieredzet savu pirmo milestibu bla bla bla un tad es uzzinaju ka vinjs mani krapj [ooo debili izklausas] nevis ar vienu meiteni bet ar piecam.... mdaa uz to bridi es sajutos ka marionete un jutos ta vel tagad redzot kadu pariti skola.... bet pats debilakais bija tas ka mes gajam viena klase so...... Tagad es labak klausos muziku kaut kur sturi nevis eju flirtet ar kkadiem dzekiem.... Varetu pat teikt ka man atsita garshu... so sad ;<

sveiciens visiem ari no manis
varbūt rakstu par vēlu, bet man bija gandrīz tas pats... bija nojauta ka kaut kas nav kārtība... draudzene speciāli uztaisija cacas profilu, un sarakstijās ar manu draugu, tajā paša laikā sarkstījās ar viņu no sava profila... varbūt tas bija ļauni... bet aizgāja līdz tam ka viņš sadi*sa manai draudzenei ka mēs neesam kopā, un izdomatajaj cacai ka man nebūs iebildumi ja viņi satiksies...
smagi uz savu draugu apvainojos... kad salīgām mieru palikām vienkarši draugi... bet tad izrādījās ka viņš turpina par mani viskko di*st aiz muguras...
kad man to pateica viņa draugs...
sajūta nebija laba...
tagad arī labāk klausos mūziku nekā ar kādu flirtēju...
Atpakaļ uz augšu Go down
Sponsored content





haijz ļautiņī - Page 2 Empty
PostTēma: Re: haijz ļautiņī   haijz ļautiņī - Page 2 Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
haijz ļautiņī
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 2 no 2Pāriet uz lapu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: Sasveicinies!-
Pāriet uz: