Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Saturslvemo portalLatest imagesReģistrētiesIeiet

 

 oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?

Go down 
+7
Allower
Kuroneko Meow
Titus
vampire_rose
Apziņas Parazīte.
Nerd
summerbird
11 posters
AutorsZiņojums
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 12:04 pm

es ēdu diezgan maz,jo manā pilsētā nav ne makdonalda,ne nekādu garšīgu restorānu...pat picēriu aizvēra...:[[[
nezinu kāpēc šitais iegāja prātā...vienkārši gribējās pajautāt^^
Atpakaļ uz augšu Go down
Nerd

Nerd


Number of posts : 609
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Dobele

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 12:12 pm

Neaizrajos. Negaršo vnk.
Dodu priekšroku augļiem & dārzeņiem. (bioloģija vainīga).
Atpakaļ uz augšu Go down
http://pianiste.wordpress.com
Apziņas Parazīte.

Apziņas Parazīte.


Number of posts : 740
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Atkarīgo pasaule.

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 12:16 pm

Neēdu-neveselīgi un padara resnu.;D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.myspace.com/108073600
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 12:29 pm

es personīgi esmu atrauta no fastfūda.tā,ja ir iespēja tad pieedos,bet gadās reti...1 reizi kādos 3-4 mēnešos..



santa
Atpakaļ uz augšu Go down
vampire_rose

vampire_rose


Number of posts : 460
Join date : 20.11.08
Age : 31
Dzīvesvieta : Neverland

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 1:49 pm

nesperu kaju pat tuvuma...

Es pievēršos veģitārismam, nekad nav patikuši tie visi fastfoodi, nekad neesmu sapratusi kā tos (atvainojos, tiem kas to ēd o_O) mēslus ēst...
Atpakaļ uz augšu Go down
Titus
Admin
Titus


Number of posts : 423
Join date : 20.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Olainrūža

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 2:32 pm

reti clown
Atpakaļ uz augšu Go down
http://vampirefreaks.com/titusyo
Kuroneko Meow

Kuroneko Meow


Number of posts : 184
Join date : 25.12.08
Age : 30
Dzīvesvieta : Garlaicības bedre :)*

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 3:17 pm

fuuuiiiiiii!
agrāk bij normāla attieksme, bet vienā jaukā dienā izdomāju "Kāpēc gan ne?" un to es nožēloju. pēc gardās maltītes sekoja vēdersāpes un dzīvošana tualetē. visu savu kuņģa saturu biju atstājusi, kaut kur kanalizācijā un vēl divas dienas neko neēdu. un tas viss pateicoties Juglas burgerīšiem xD
Atpakaļ uz augšu Go down
http://datorpele.orb.lv
summerbird

summerbird


Number of posts : 612
Join date : 06.01.09
Age : 29
Dzīvesvieta : tagad jau kaut kur citur ))

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeCeturtdiena Februāris 05, 2009 3:21 pm

es te nolēmu vēl kko pieraxtīt.
pārsvarā no fast fooda ēdu tikai frī kartupeļus un piccu,ja to sauc par fast foodi.
visi tie burgeri un hotdogi mani nepiesaista..
un jāā...pievienojos vampire_rose
es ar par veģetārismu,un tas arī dažreiz pat no picām atgriež...
Atpakaļ uz augšu Go down
Allower

Allower


Number of posts : 156
Join date : 22.01.09

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimePiektdiena Februāris 06, 2009 11:50 am

Mana gala tadas iestades nav..
Un ja bus - nodedzinasu affraid
Atpakaļ uz augšu Go down
erdsncjdsf843947385




Number of posts : 168
Join date : 30.01.09

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeTrešdiena Februāris 11, 2009 3:04 am

...


Pēdējo reizi labojis Sviestmaize666 Trešdiena Februāris 26, 2014 2:57 pm; labots 1 reizi
Atpakaļ uz augšu Go down
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeSvētdena Maijs 10, 2009 8:38 am

es karstos suņus neesmu kādus divus gadus ēdusi, bet garšo šad tad var :LD
picu pati mājās cepu .so un kopš reizes neveiksmīgas chilli picā es vairs uz picerijam neiesu, bet ja iesu skatisos uz cenam :D
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
Katty




Number of posts : 33
Join date : 30.06.09
Age : 30
Dzīvesvieta : vaaks taalu

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 01, 2009 4:02 am

fast foods tak ir negarshigs ,taukains
Atpakaļ uz augšu Go down
emocite

emocite


Number of posts : 108
Join date : 29.07.09
Age : 27

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeTrešdiena Jūlijs 29, 2009 12:18 pm

ļooootiiiiii reti!!! Razz
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.secret-of-nothing.blogspot.com
nadze

nadze


Number of posts : 270
Join date : 11.12.08
Age : 31
Dzīvesvieta : ir

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeSvētdena Augusts 02, 2009 10:05 am

kā es gribu uz maķīti :D
reizi pusgadā man gribas.un tieši tagad kad esmu slima..es gribu!!! :(
Atpakaļ uz augšu Go down
http://ca.myspace.com/xLoveThemAllx
emocite

emocite


Number of posts : 108
Join date : 29.07.09
Age : 27

oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitimeTrešdiena Augusts 05, 2009 12:48 pm

nadze rakstīja:
kā es gribu uz maķīti :D
reizi pusgadā man gribas.un tieši tagad kad esmu slima..es gribu!!! :(
man ir līdzīgi! lol!
Atpakaļ uz augšu Go down
http://www.secret-of-nothing.blogspot.com
Sponsored content





oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Empty
PostTēma: Re: oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?   oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't  kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda? Icon_minitime

Atpakaļ uz augšu Go down
 
oho..tiko pamaniju,ka te var virsraxtu ar 255 burtiem.laikam vajg pameiģināt..i hope noone won't kill me..tas ir forši.nu tuvaak tematam.tēma ir:vai tu ēd daudz fast fooda?
Atpakaļ uz augšu 
Lapa 1 no 1
 Similar topics
-
» Mīlas joki (laikam) ;D
» Vajg moderus!
» Hope*...............
» hardcore ? Vajg palīdzību
» Varbūt vajg kādu jaunu tēmas sadaļu?

Permissions in this forum:Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
 :: lvemo Ikdienas sarunas-
Pāriet uz: